Nazwa: PPH i U Meteor Sp. z o.o.

    Strona: https://meteor-turystyka.pl/

    Telefon: 12 427 28 05

    Adres: Malczewskiego 47A

    Miejscowość: Kraków

    Kod pocztowy: 30-207

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Jeżeli jesteśmy aktualnie na etapie planowania wyjazdu urlopowego – warto odwiedzić witrynę serwisu meteor-turystyka.pl. Jest to bardzo sprawnie prowadzona baza noclegów (w różnych standardach i wariantach), która działa od kilku ładnych lat na rynku pośrednictwa w rezerwacji pokoi gościnnych oraz innych typów zakwaterowania: hosteli, hoteli, schronisk, pensjonatów czy agroturystyki.

Oferta witryny Meteor obejmuje także rejon Karwi – noclegi dostępne w tej lokalizacji nie muszą być wcale drogie, co udowadnia właśnie propozycja szeregu tańszych miejsc gościnnych, dostępna za pośrednictwem strony WWW Meteor.

Bogata oferta tej bazy noclegowej obejmuje praktycznie całe terytorium Polski. Szczególnie wiele obiektów wypoczynkowych znajduje się rzecz jasna w rejonie nadmorskim oraz w górach. Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług serwisu meteor-turystyka.pl, mamy szansę na upolowanie wielu atrakcyjnych zniżek, o ile powołamy się na tę witrynę, podczas kontaktu z wybranym hotelem lub kwaterą.  

Inne Firmy: