Nazwa: Diamante

    Strona: https://www.diamante.pl/

    Telefon: 691 777 166

    Adres: Grobla 17

    Miejscowość: Poznań

    Kod pocztowy: 61-859

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Mężczyźni również lubią mieć zadbane włosy. Niezależnie, czy strzygą je na krótko, stylizują na lata 20. i 30. lub też je zapuszczają na długie – każde z nich będą wymagały profesjonalnego podejścia, które może zapewnić jedynie dobry fryzjer. Najlepsze usługi w Poznaniu proponuje salon Diamante, oferujący profesjonalne cięcia, stylizacje i zabiegi pielęgnacyjne. Oprócz męskiego strzyżenia oferują też podstawowe usługi barberskie, co oznacza koniec krzywo przyciętej brody i wąsów.

Fryzjerzy z tego salonu nie poprzestają jednak na tym – oferują również pomoc w zakresie różnych problemów z włosami i skórą głowy. Jeśli kłopotem jest łysienie, z powodzeniem znajdą przyczynę i pomogą ją rozwiązać. A może masz łupież? Pomogą Ci dobrać odpowiednie środki, dzięki którym będzie można się pozbyć „śniegu” z głowy i ramion raz na zawsze.

Atutem tego miejsca jest również wyjątkowa atmosfera – dla pań i panów wyodrębnione są osobne strefy, więc obie części cechują się wyjątkowym charakterem, odpowiadającym danej płci, a także kameralnością. Przyjazne podejście fryzjerów zaś dopełnia całego efektu.

Inne Firmy: