Nazwa: Wencel Sp. z o.o.

    Strona: https://premiumgastro.pl/

    Telefon: +48 22 613 32 12

    Adres: Potockich 105a

    Miejscowość: Warszawa

    Kod pocztowy: 04-534

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Aby stworzyć kuchnię z prawdziwego zdarzenia, potrzeba w niej nie tylko zaangażowanego, oddanego, pełnego pasji zespołu. Nie wystarczą wybornie dobrane składniki i unikatowe receptury, których trzymanie się gwarantuje spektakularne efekty na talerzu. Potrzebne jest jeszcze optymalne wyposażenie wnętrza.

Meble gastronomiczne są niezbędne, aby bezpiecznie przechowywać żywność i przygotowywać posiłki. Muszą być praktyczne, dostosowane do przestrzeni, którą się dysponuje. Specjalne stanowiska, szafy chłodnicze i wiele innych rozwiązań wymaga przemyślanego zakupu. Liczy się nie tylko cena, ale przede wszystkim wysoka jakość. Na szczęście zastosowanie takich materiałów jak stal nierdzewna zapewnia wysoką odporność i długą żywotność produktów.

W kategorii mebli do profesjonalnych kuchni w sklepie internetowym premiumgastro.pl zgromadzono ponad 4 tysiące wyselekcjonowanych produktów najlepszych firm. Dzięki tak ogromnemu wyborowi (i możliwości wygodnej filtracji) każdy znajdzie odpowiednie wyposażenie do restauracji, baru, kawiarni czy lokalu innego typu.

Inne Firmy: