Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Jak wyróżnić swoją firmę spośród innych, kiedy jej siedziba czy biuro znajduje się w pobliżu wielu innych i przez to szyldy oraz tablice naścienne nie zwracają uwagi zdezorientowanego klienta? Warto postawić na stojak na reklamę. W Pile takie produkty wykonuje firma KM Studio, która słynie z dostarczania swoim kontrahentom jedynie najwyższej jakości wyrobów, co przekłada się na zbieranie samych pozytywnych opinii. 

Potykacze, bo taka jest ich druga nazwa, to swego rodzaju rozkładane tablice, które można postawić na ulicy w pobliżu firmy. Sygnalizują one jej obecność, przyciągają wzrok odbiorcy i szybko prezentują najważniejsze aspekty przygotowanej oferty. Świetnie sprawdzają się w przypadku lokali gastronomicznych oraz sklepów spożywczych. W przypadku tych pierwszych można na nich umieścić menu lub tzw. specjalność dnia. Przy drugich przyciągają klientów wskazaniem aktualnej promocji. 

Ich cena nie jest wysoka, co sprawia, że tanim kosztem można uzyskać naprawdę skuteczny sygnalizator obecności danej firmy oraz reklamę zachęcającą do zakupu lub skorzystania z usługi.