Nazwa: Gastro Masters Michał Pośnik

    Strona: https://www.goga-gastro.pl/

    Telefon: 800 800 490

    Adres: Szarotki 12

    Miejscowość: Marki

    Kod pocztowy: 05-270

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Dzięki nowoczesnym urządzeniom ze strony internetowej goga-gastro.pl mogą Państwo wyposażyć się w wysokiej jakości artykuły gastronomiczne w dobrej cenie. E-hurtownia dysponuje rozbudowanym wyposażeniem mebli ze stali nierdzewnej, profesjonalnych ekspresów do kawy, krajalnic do wędlin, bemarów, gastronomicznych urządzeń do waty cukrowej czy popcornu.

Nowoczesna frytkownica na gorące powietrze (którą można znaleźć w asortymencie sklepu) skutecznie zmniejsza ilość tłuszczu, dzięki czemu dania są bardziej fit.  Jednocześnie ma się pewność, że frytki czy też warzywa oraz ryby będą chrupkie i pełne smaku. Dystrybutor frytkownic i innych urządzeń gastronomicznych spełni wysokie oczekiwania każdego klienta, któremu zależy na połączeniu wytrzymałych materiałów z funkcjonalnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Osoby zdecydowane na zamówienie towaru w sklepie online mogą być pewne, że artykuły będą solidnie zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi czy związanymi z niekorzystnymi warunkami pogodowymi.