Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Użytkownicy telefonów komórkowych, którzy boją się o przypadkowe uszkodzenie tych delikatnych konstrukcji, mogą zaopatrzyć się w dobrze dobrany pokrowiec ze sklepu online. Sklep ten posiada w ofercie wiele modeli i chodzi nie tylko o pokrowce doskonale spasowane na konkretne marki i modele smartfonów, ale i o ich różne typy.

Może chodzić o miękkie, silikonowe lub gumowe etui na telefon, które świetnie amortyzuje przed upadkami i dokładane do kompletu szkiełko na ekran o ponadprzeciętnej twardości. Klient może wybrać też jednak aluminiowy lub plastikowy case, a jeszcze inną opcją są eleganckie pokrowce skórzane oraz wykonane z materiału skóropodobnego.

Do tego dochodzi jeszcze wiele wariantów w zakresie wzorów czy kolorów, gdyż właściciele sklepu online etuistudio.pl rozumieją, że obecnie telefon jest także ozdobą — a więc i jego etui musi prezentować się ładnie. Oczywiście jego głównym zadaniem pozostaje ochrona przed uderzeniami, upadkami, zarysowaniami, ale także przed kurzem czy wilgocią.