Nazwa: TRANSFER Spółka Jawna

    Strona: https://tasmaklejaca.pl/

    Telefon: 12 656 00 16

    Adres: Saska 4

    Miejscowość: Kraków

    Kod pocztowy: 30-720

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Jako firma starająca się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych, marka TRANSFER Spółka Jawna proponuje szeroki wybór taśm o różnych funkcjach. Najwięcej modeli służy do trwałego lub chwilowego połączenia różnego rodzaju materiałów. W sprzedaży dostępne są nawet wyjątkowo wytrzymałe alternatywy dla śrub lub nitów, gwarantujące porównywalną wytrzymałość.

Kadra dostawcy zaprasza do kontaktu kierowców oraz przedstawicieli przedsiębiorstw, w których korzysta się z pojazdów wielkogabarytowych. Oferta obejmuje przydatne i proste w montażu rozwiązania, takie jak specjalna, wytrzymała taśma odblaskowa do naklejenia na elementy karoserii, ostrzegająca innych użytkowników drogi przed zbytnim zbliżaniem się (szczególnie podczas trudnych warunków pogodowych).

Firma działa także jako dystrybutor sprzętu przeznaczonego do naklejania wybranych rodzajów taśm. Proponuje maszyny kompaktowe, mieszczące się nawet w niewielkich powierzchniowo pomieszczeniach typu zaplecze.