Nazwa: P. P. H i U „Unique” Karol Gniado

    Strona: https://kdk-sklep.pl/

    Telefon: 660 526 194

    Adres: Warszawska 53

    Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

    Kod pocztowy: 05-300

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Sklep Kdk-sklep.pl oferuje starannie wyselekcjonowane wyposażenie wnętrz biurowych i domowych. Sprzedawca proponuje artykuły cechujące się atrakcyjnym wzornictwem oraz solidnym wykonaniem, dzięki czemu na udane zakupy mogą liczyć osoby chcące zamówić umeblowanie, które będzie się odpowiednio prezentować przez wiele lat.

W asortymencie powyższego sklepu online znaleźć można eleganckie regały biurowe, które pozwolą stworzyć komfortowe warunki do pracy. Poza tym klienci mają do wyboru krzesła i fotele, stoły konferencyjne, stoliki, kontenery, biurka wraz ze starannie wyselekcjonowanymi akcesoriami, meble tapicerowane oraz ławki do poczekalni.

Klienci szukający inspiracji do urządzenia poszczególnych pomieszczeń w swoim mieszkaniu mogą zdecydować się na zakup meblościanek, szafek, hokerów, łóżek z materacami czy blatów łazienkowych. Sprzedawca ma do zaoferowania kolekcje zróżnicowane pod względem designu, więc coś odpowiedniego dla siebie znajdą zarówno fani klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji.