Nazwa: Doma Pak

    Strona: https://www.domapak.com/

    Telefon: +48 600-027-402

    Adres: Bratków 40

    Miejscowość: Mysłowice

    Kod pocztowy: 41-400

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Specjalizujący się w produkcji papierowych opakowań i toreb podmiot o nazwie DomaPak kieruje swoją ofertę do firm zainteresowanych nabywaniem ich w hurcie. Gwarantuje przystępne ceny, szybką realizację zamówień, a przede wszystkim - świetną jakość produktów. Mimo iż są to papierowe artykuły, nadają się do wielokrotnego zastosowania. Torby wykonane są z wytrzymałego papieru, mają skręcone, mocne uchwyty, dzięki czemu można z nich korzystać wiele razy oraz przenosić w nich spore ciężary, co jest bardzo wygodne.

W dodatku artykuły te mogą przybierać dowolny wygląd, także bardzo atrakcyjny, a przede wszystkim - kojarzący się z daną marką, dzięki czemu świetnie spełniają funkcję promocyjną. Firma wykonuje swoje torby z nadrukiem w sposób gwarantujący estetykę, czytelność oraz wytrzymałość oznaczeń. Co istotne, druk także jest ekologiczny - wykorzystuje przyjazne dla środowiska barwniki.

Warto postawić na tę ofertę - by dotrzymać kroku konkurencji, odpowiedzieć na oczekiwania odbiorców i chronić środowisko.