Nazwa: FiskalLine.pl

    Strona: https://fiskalline.pl

    Telefon: 12 292 24 82

    Adres: os. Piastów 65

    Miejscowość: Kraków

    Kod pocztowy: 31-625

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Firma PiM od lat dostarcza swoim klientom najwyższej jakości urządzenia fiskalne. Asortyment jest różnorodny, więc każdy przedsiębiorca, niezależnie od potrzeb, znajdzie wszystko, czego potrzebuje.

Oferta zawiera wagi kalkulacyjne i etykietujące, metkownice, kasy mobilne, drukarki stacjonarne i przenośne, czytniki kodów kreskowych ręczne i przeznaczone do zabudowy, kolektory danych oraz wiele innych produktów w atrakcyjnych cenach. Proponowany sprzęt wyróżnia się solidnym wykonaniem, intuicyjną obsługą oraz trwałością. Z pewnością zadowoli nawet wyjątkowo wymagającego klienta. Przedsiębiorstwo oferuje również pełne wsparcie techniczne związane z instalacją i konfiguracją urządzeń. Dodatkowo podmiot prowadzi serwis. Aby dowiedzieć się więcej na temat artykułów i innych usług, należy skontaktować się z pracownikami.

Warto wybrać firmę, która sprzedaje doskonałej jakości kasy fiskalne i wagi elektroniczne w Krakowie. Każdy klient będzie zadowolony z jakości produktów oraz profesjonalizmu obsługi.