Nazwa: Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

    Strona: https://lizard.pl/

    Telefon: +48 22 472 40 10

    Adres: Bukowińska 22

    Miejscowość: Warszawa

    Kod pocztowy: 02-703

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Profesjonalna infrastruktura data center w Warszawie, zaufani partnerzy i doświadczenie gwarantują wysoką jakość działania firmie informatycznej. Dlatego też  serwery należące do Lizard, aplikacje (CRM, ERP i inne), poczta oraz bazy danych będą w pełni bezpieczne w datacenter365.pl.

Firma proponuje także usługi w chmurze, które mogą być dobrym rozwiązaniem szczególnie dla mniejszych firm. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się oprzeć część lub całość swojej działalności o chmurę publiczną. Z dostępnych rozwiązań warto wymienić np. Office365, Azure czy AWS.

Można również postawić na usługi chmurowe, wdrożone na zasobach przydzielonych tylko dla danej firmy. Dzięki chmurze prywatnej zyskuje się korzyści wynikające z chmury publicznej przy zachowaniu dodatkowej kontroli i personalizacji za sprawą dedykowanych rozwiązań.

Chęć zachowania części infrastruktury lokalnie nie musi skutkować rezygnacją z rozwiązań chmurowych. Eksperci firmy pomagają przygotować rozwiązanie chmury hybrydowej łączące najlepsze cechy chmur prywatnych i publicznych.